Obchodní podmínky

Nemáme rádi takové ty dlouhé, právnické formulky. Takže v jednoduchosti:
Já, Satya Veronika Helusová, jsem prodávající, vy jste kupující.
Nákup Audio knih na stránkách https://yakovo-blog.webnode.cz/, probíhá tak, že vyplníte formulář na stránce, na email vám přijdou údaje k platbě.
Po přijetí platby vám  vybrané zboží pošlu, nejpozději do 5 dnů (nedomluvíme-li se jinak), Českou poštou. Kupní smlouva se uzavírá v momentě, kdy zaplatíte zboží.
 Zboží můžete do 14 dní bez udání důvodů, neporušené, vrátit zpět. Pokud budete chtít zboží v tomto termínu vrátit, pošlete ho na adresu Veronika Helusová, Hluboká E5, 331 65 Žihle. Před odesláním mě prosím informujte emailem na adresu: satya.nika@gmail.com. Často jsem na cestách, tak ať se vám balíček nevrátí! Částka za zakoupené zboží vám bude vrácena po přijetí zboží. Náklady na dopravu hradíte vy - kupující.
Pokud objevíte na zboží nějakou vadu, která nebyla způsobená vaším užíváním, máte nárok na to, zboží reklamovat do 24 měsíců od uzavření kupní smlouvy.
Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Mám právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít. 
Přeji vám hezké dny a pohodové nakupování. Vaši Satya a Yakeen.
Obchodní podmínky jsou v tomto znění platné od 1. 5. 2020